Neohodnoceno

Magnet v kovovém pouzdře zlatý

Skladem (>5 ks)
Kód: 50073
74,26 Kč 61,37 Kč bez DPH
Kategorie: Kancelářské magnety
Barva: zlatá
Hmotnost (g): 27,6
Hmotnost (lbs): 0.06
Odtrhová síla (kg): 1,9
Odtrhová síla (N): 19
Popis: Použitý velmi silný neodymový NdFeB magnet. Na nástěnce udrží až 11 ks papíru formátu A4.
Průměr A (mm): 10
Průměr pouzdra (in): 0.787
Průměr pouzdra (mm): 20
Výška B (mm): 3

Elegantní magnet v zlatém kovovém pouzdře se hodí pro použití s magnetickými tabulemi. Magnet si snadno připnete také na vaši ledničku, magnetickou nástěnku a další magnetické povrchy. Jedná se o velmi silný neodymový magnet, který je schopen udržet až 11 ks papíru o formátu A4.

Pomocí magnetu můžete připnout na tabuli například: karty, fotografie nebo lehké předměty. Jeho výhodou je vysoce kvalitní zpracování - kovové pouzdro, má také vysokou přilnavost a snadno ho připevníte a odeberete z povrchu.

 

Prohlášení REACH 

Prohlášení ROHS 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

UPOZORNĚNÍ: Uváděné hodnoty odtrhové síly některých produktů byly naměřeny v ideálních podmínkách daných zkušebním prostředím. Tyto hodnoty se však mohou měnit v závislosti na konkrétním typu prostředí, kdy např. provozní podmínky a následné opotřebení mohou ovlivnit efektivitu výrobku. Měření však nebylo prováděno u všech produktů a v takových případech se jedná pouze o odhad nebo interní pomocný výpočet prodávajícího. Uváděné hodnoty je tedy nutné považovat jako orientační a jakékoliv jejich odchylky nelze považovat za vadu ve smyslu ustanovení § 2095 a 2161 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku. Pro zjištění přesné hodnoty odtrhové síly v konkrétním případě je zapotřebí provést vlastní měření. V případě, že zjištěné hodnoty odtrhové síly nejsou pro Vás dostačující, jelikož nebudou odpovídat uváděným hodnotám, můžete využít garantované možnosti vrácení zboží do 30 dnů za podmínek uvedených zde: https://www.neodymove-magnety.cz/vraceni-zbozi/ a zakoupit silnější magnet. Těchto 30 dnů slouží právě pro vyzkoušení zboží, přičemž po uplynutí této lhůty může prodávající vrácení zboží odmítnout.