Neohodnoceno

Magnetická čočka kuželka pr. 8x16 mm

Skladem (>5 ks)
Kód: 27078
54,14 Kč 44,74 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické úchyty
Hmotnost (g): 3,5
Hmotnost (lbs): 0.0077
Odtrhová síla (kg): 1,7
Odtrhová síla (N): 17
Označení: MC pr. 8x16 mm
Průměr D (mm): 8
Teplotní odolnost: 80 °C
Typ: kuželka

Magnetická čočka v atypickém tvaru kuželky je čočka mající široké magnetické pole, které si netyká s blízkými hodinkami, mobilními telefony, flash disky či platebními kartami. I přes to všechno nalezne široké uplatnění nejen ve strojírenství či v kovovýrobě nebo jako háček.

Magnetická čočka kuželka disponuje pláštěm z oceli, který velmi zesiluje přídržnou sílu neodymového magnetu, kterým je čočka osazena. Tato čočka je odolná až do teploty 80 °C. Nad tuto teplotu začíná ztrácet své magnetické vlastnosti.

Magnetická čočka kuželka je univerzální magnetická čočka malé velikosti o průměru základny 8 mm a výšce 16 mm. Uplatnění může nalézt v různých prostředích jako jsou kovovýroby, strojírny, dílny, domácnosti, a jiné. Disponuje odtrhovou silou 17 N.  

 

Prohlášení REACH 

Prohlášení ROHS 

UPOZORNĚNÍ: Uváděné hodnoty odtrhové síly některých produktů byly naměřeny v ideálních podmínkách daných zkušebním prostředím. Tyto hodnoty se však mohou měnit v závislosti na konkrétním typu prostředí, kdy např. provozní podmínky a následné opotřebení mohou ovlivnit efektivitu výrobku. Měření však nebylo prováděno u všech produktů a v takových případech se jedná pouze o odhad nebo interní pomocný výpočet prodávajícího. Uváděné hodnoty je tedy nutné považovat jako orientační a jakékoliv jejich odchylky nelze považovat za vadu ve smyslu ustanovení § 2095 a 2161 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku. Pro zjištění přesné hodnoty odtrhové síly v konkrétním případě je zapotřebí provést vlastní měření. V případě, že zjištěné hodnoty odtrhové síly nejsou pro Vás dostačující, jelikož nebudou odpovídat uváděným hodnotám, můžete využít garantované možnosti vrácení zboží do 30 dnů za podmínek uvedených zde: https://www.neodymove-magnety.cz/vraceni-zbozi/ a zakoupit silnější magnet. Těchto 30 dnů slouží právě pro vyzkoušení zboží, přičemž po uplynutí této lhůty může prodávající vrácení zboží odmítnout.

UPOZORNĚNÍ: Nikdy neumisťujte magnetické lišty nebo magnetické úchyty na místo, pod kterým prochází lidé. Hrozí nebezpečí újmy, neboť se nejedná o předpokládaný účel výrobku. Uváděné hodnoty odtrhové síly buď odpovídají ideálním podmínkám zkušebního prostředí, přičemž tyto hodnoty se mohou měnit v závislosti na více faktorech, např. konkrétním typu prostředí a následném opotřebení, nebo se jedná jen o odhad nebo interní pomocný výpočet prodávajícího, který však není popisem výrobku ve smyslu ustanovení § 2161 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku. Uváděné hodnoty odtrhové síly je tedy nutné považovat jako orientační.