Neohodnoceno

Magnetické klipsy na ledničku, do kanceláře, 24 ks v balení, multibarevné

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 10167
544,50 Kč 450 Kč bez DPH
Kategorie: Kancelářské magnety
Barva: barevný mix
Rozměr magnetků: 3 x 3 x 2 cm
Položka byla vyprodána…

Magnetické klipsy na ledničku, do kanceláře, 24 ks v balení, multibarevné

Vysoce kvalitní a odolný materiál: Magnety na lednici SMARTAKE jsou vyrobeny z kovu, poniklovaného leštěného s extrémně vysokou tvrdostí a odolností proti opotřebení. Udrží až 25 listů papíru A4.

Každý klip má malý kulatý magnet, který se může připevnit na jakýkoli kovový povrch.

Už nikdy se nemusíte starat o škrábance na kovovém povrchu, magnetické klipy nemají ostré kovové hrany. Nehrozí tak poškození povrchu vašich předmětů.

 

Prohlášení REACH 

Prohlášení ROHS 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.