Neohodnoceno

Neodymový magnet se samolepkou kvádr 30x10x1 N 80 °C - SADA 2 ks, VMM4-N35 obsahuje dva magnety, které se přitahují

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 20327.S
41,04 Kč 33,92 Kč bez DPH
Kategorie: Samolepící magnety
Délka A (mm): 30
Hmotnost (g): 4,6
Magnetické vlastnosti: VMM4-N35
Odtrhová síla (kg): 1
Odtrhová síla (N): 10
Podle tvaru: Kvádry
Popis: se silnou samolepicí vrstvou 3M
Povrchová úprava: nikl
Šířka B (mm): 10
Teplotní odolnost: 80 °C
Tolerance (± mm): 0,1
Tvar magnetu: Kvádry se samolepkou magnetovány kolmo na plochu
Výška C (mm): 1
Položka byla vyprodána…

UPOZORNĚNÍ: Tento magnet se prodává v sadě po 2 ks a každý magnet má opačný směr magnetizace. Strany bez samolepky se budou vzájemně přitahovat a můžete tak vyrobit „magnetické zapínání“ nebo magnetický zámek“.

Jednoduše nalepte magnet na víčko krabičky a na druhou stranu krabičky nalepte druhý magnet a krabička se Vám magnetickou silou sama uzavře (při zavírání, kdy se magnety spojí magnetickou silou, dávejte pozor, magnety jsou velice křehké a můžou prasknout). Pokud chcete magnety se stejnou polarizací, objednejte si prosím tento magnet, který prodáváme samostatně se stejnou polarizací. Magnety lepte na úplně hladký, rovný povrch. Na hrubém a zvlněném povrchu nebude magnet držet. Používáme samolepku od firmy 3M s označením 467 MP.

 

Prohlášení REACH

Prohlášení ROHS

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

UPOZORNĚNÍ: Uváděné hodnoty odtrhové síly některých produktů byly naměřeny v ideálních podmínkách daných zkušebním prostředím. Tyto hodnoty se však mohou měnit v závislosti na konkrétním typu prostředí, kdy např. provozní podmínky a následné opotřebení mohou ovlivnit efektivitu výrobku. Měření však nebylo prováděno u všech produktů a v takových případech se jedná pouze o odhad nebo interní pomocný výpočet prodávajícího. Uváděné hodnoty je tedy nutné považovat jako orientační a jakékoliv jejich odchylky nelze považovat za vadu ve smyslu ustanovení § 2095 a 2161 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku. Pro zjištění přesné hodnoty odtrhové síly v konkrétním případě je zapotřebí provést vlastní měření. V případě, že zjištěné hodnoty odtrhové síly nejsou pro Vás dostačující, jelikož nebudou odpovídat uváděným hodnotám, můžete využít garantované možnosti vrácení zboží do 30 dnů za podmínek uvedených zde: https://neodymove-magnety.cz/vraceni-zbozi/ a zakoupit silnější magnet. Těchto 30 dnů slouží právě pro vyzkoušení zboží, přičemž po uplynutí této lhůty může prodávající vrácení zboží odmítnout.