Silné kancelářské neodymové magnety

Kancelářské neodymové magnety

Hledáte magnety na magnetickou tabuli? Neodymové magnety skvěle doplní nejen vaší kancelář, ale také kuchyň, pracovnu i studijní místnost, například na:

  • Bílé tabuli
  • Magnetickém flipchartu
  • Lednici
  • Stěně natřené magnetickou barvou

Kancelářské magnety lze použít pro mnohem více účelů než jen k připíchnutí poznámek na magnetickou nástěnku. Díky svému atraktivnímu designu jsou ideální pro vzhledově příjemné vystavování fotografií a obrázků na lednici nebo na magnetické stěně. Pro tento konkrétní účel jsou neodymové magnety ideální pro svou velkou odtrhovou sílu.

Magnety mohou být opravdu hezkým interiérovým doplňkem, například magnet ve zlatém kovovém pouzdře se vyznačuje extrémně vysokou přilnavostí, ale i atraktivním designem. Jeho snadno uchopitelný tvar spolu s lesklým zlatým povrchem promění jinak obyčejný magnet na nástěnku v opravdový stylový prvek.

Většina neodymových kancelářských magnetů má plastovou nebo kovovou krytku a zalisovaný magnet, který má obzvláště silnou přilnavost a dokáže udržet značnou váhu i přes svou malou velikost. I malinký magnet o velikosti pouhých 5 mm má odtrhovou sílu skoro 1 kilo. Časy kdy vám větší množství papírů, připevněných jedním magnetem, začalo sjíždět po magnetické tabuli, je pryč. Některé z těchto magnetů udrží i neuvěřitelných 50 listů papíru o velikosti A4.

Zpět do obchodu